אודותינו

מטיילים נועזים אמנם כבר גילו את העיר הנבטית העתיקה החצובה בסלע האדמדם, אך פטרה עדיין מעוררת את רוח ההרפתקאות בכל פעם מחדש. על אף שהתגלתה נחשבת לפלא מסתורי של המדבר; לא בכדי הוכרזה פטרה כאתר מורשת עולמי, ונבחרה להיות אחד משבעת פלאי העולם.

בעיר ששימשה בעבר כמרכז כלכלי, דתי ופוליטי חשוב, הוקמו מבנים מרהיבים המשופעים במאפיינים ארכיטקטוניים מזרחיים, הלניסטיים ומצריים. מימי תפארתה הרחוקים של פטרה נותרו כיום בעיקר הקברים ומקדשי הקבר, החצובים באבן החול.
מאז שהתגלתה בשנת 1812, עוררה פטרה עניין רב בקרב החוקרים והסקרנים שהתחילו למצוא דרכים להגיע ולראותה. פטרה הפכה למוקד תיירות משגשג; כולם התעניינו בפלא המדבר המסתורי והמרהיב הזה.

באתר Eilat Petra Tours תוכלו למצוא מגוון דילים למבחר טיולי מדבר לפטרה: טיולי ג'יפים, גמלים, סוסים, חמורים , טיולי מדבר רגליים ועוד. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון בתי מלון סמוכים לאתרים המרכזיים, ותוכלו לבחור מסלולי טיולים של יום אחד או יומיים לאתר המדהים והעצום בפטרה.

בנוסף, בעזרת האתר Eilat Petra Tours תוכלו לאסוף את כל המידע הדרוש לכם על מנת להגיע לאתר ולטייל בו – מעבר הגבול מאילת לירדן, הסעות, טיולים מאורגנים ועוד.

המאמר באדיבות אתר טיולים לפטרה (www.eilatPetraTours.com)